/p>

Ogromna ilość testowanych graczy w Bytomiu!
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 12:56
Zaraz po treningu pierwszej drużyny Polonii Bytom, na boisko ze sztuczną nawierzchnią wyszli piłkarze Młodej Ekstraklasy oraz wielka grupa zawodników testowanych. Jedni będą sprawdzani pod kątem gry w rozgrywkach młodzieżowych, ale są też tacy, którzy chcą grać w ekstraklasie!
Więcej…
 
Obrońca Warty Poznań trenuje z Polonią
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 12:37
Na dzisiejszym treningu pierwszego zespołu Polonii Bytom, pojawił się 22-letni stoper Warty Poznań, Krzysztof Strugarek. W najbliższych dniach sztab szkoleniowy zdecyduje o przydatności tego utalentowanego gracza do zespołu.
Więcej…
 
Po porannym treningu
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 12:11
Dziś piłkarze Polonii Bytom odbyli pierwszy trening, najpierw ćwiczyli na siłowni, później kilkanaście minut biegali po boisku ze sztuczną nawierzchnią. Pojawiło się kilka nowych twarzy, a także "starzy znajomi".
Więcej…
 
I jeszcze jeden Słowak na testach?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 09:42
W najbliższych dniach, podczas treningów Polonii Bytom, sztab szkoleniowy testować będzie bardzo wielu nowych graczy, jednym z nich powinien być niespełna 23-letni defensywny gracz ze Słowacji, Miroslav Oršula, zawodnik II-ligowego FK Mesto Prievidza.
Więcej…
 
Kolejny obrońca ze Słowacji w Polonii?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 09:17
Działacze i sztab szkoleniowy Polonii Bytom próbują tanim kosztem znaleźć dobrych graczy, w związku z tym kolonia obcokrajowców powoli, aczkolwiek systematycznie się powiększa. Dziś lub jutro na treningu pojawić powinien się niespełna 29-letni słowacki obrońca, Milan Pastva. Obecnie zawodnik AS Trenčín, choć ostatni sezon spędził w FK Mesto Prievidza, innym drugoligowcu na Słowacji.
Więcej…
 
Kolejny golkiper na testach?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 08:38
Najprawdopodobniej już dziś, na pierwszym treningu Polonii Bytom swoje umiejętności będzie mógł zaprezentować sztabowi szkoleniowemu, niespełna 23-letni bramkarz AO Xanthi, Paweł Linka. Golkiper mierzący 198 cm, w rundzie wiosennej był jedynie rezerwowym greckiego klubu, dlatego postanowił szukać pracodawcy w Polsce.
Więcej…
 
Poszukiwań napastnika ciąg dalszy
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 18:50
Słabsza forma Grzegorza Podstawka w rundzie wiosennej, nieustabilizowana forma Michała Zielińskiego oraz niepewna przyszłość Łukasza Gikiewicza skłoniły działaczy Polonii Bytom do poszukiwań bramkostrzelnego napastnika! Tym razem to sam zawodnik zgłosił swój akces do Polonii, a jest nim 30-letni Mirosław Spiżak, obecnie piłkarz niemieckiego FC Würzburger Kickers.
Więcej…
 
Sokolenko odchodzi!
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 14:20
Niespełna 27-letni obrońca Polonii Bytom, Valery Sokolenko, któremu kończy sie kontrakt z dniem 30 czerwca, nie będzie już występował w niebiesko-czerwonych barwach! Po zakończonym sezonie informowaliśmy, że zawodnikiem interesuje się jeden z klubów z zaplecza Bundesligi, dziś potwierdzamy, że Valery podpisał kontrakt z Energie Cottbus!
Więcej…
 
"Fosa" wraca do Polonii?
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 09:55
Wychowanek Polonii Bytom, 23-letni pomocnik Rakowa Częstochowa, Tomasz Foszmańczyk wraca do Bytomia! Na razie tylko na testy, które odbędą się w pierwszych dniach treningów niebiesko-czerwonych, jednak szanse na to, że "Fosa" zostanie w Częstochowie są nikłe, gdyż jego kontrakt powoli dobiega końca.
Więcej…
 
Kto z nowym kontraktem?
Wpisany przez cloner   
sobota, 20 czerwca 2009 09:51
30 czerwca wygasają umowy wielu zawodników, z jednych zarząd klubu i sztab szkoleniowy Polonii Bytom wspólnie zrezygnowali, drudzy sami postanowili opuścić Bytom, a jeszcze inni, nadal nie otrzymali propozycji podpisania nowych umów. Czyżby działacze liczyli na to, że do 22 czerwca nikt nie zaoferuje lepszych pieniędzy chociażby Peterowi Hricko?
Więcej…
 
Bramkarz z Ukrainy na testach w Polonii!
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 18:27
W związku z raczej pewnym odejściem z Polonii Bytom Michala Peškoviča, nie wykupieniem Mariusza Różalskiego i wystawieniem na listę transferową Seweryna Kiełpina, działacze poszukują nowych bramkarzy! Najprawdopodobniej 22 czerwca, na treningu w Bytomiu zjawi się 23-letni Oleksandr Bandura z ukraińskiej Tawriji Symferopol.
Więcej…
 
Podpora defensywy Podbeskidzia w Polonii?
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 14:15
Z nieoficjalnych informacji, które posiadamy wynika, że działacze Polonii Bytom złożyli ofertę gry przy Olimpijskiej podstawowemu obrońcy I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała, 29-letniemu Maciejowi Szmatiukowi. Piłkarzowi kończy się kontrakt z obecnym pracodawcą 30 czerwca, więc jest do wzięcia za darmo!
Więcej…
 
Kolejny gracz na testach?
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 09:00
24-letni lewy obrońca, Tomasz Bajko, z II-ligowych Wigier Suwałki, ma 22 czerwca pojawić się w Bytomiu, przy Olimpijskiej w celu poddaniu się testom sportowym. W obecnym sezonie, defensor ten rozegrał 30 ligowych spotkań, w których strzelił 1 gola i dostał aż 7 żółtych kartek.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 następna > ostatnia >>

Strona 281 z 301