/p>

Nowa ustawa o bezpieczeństwie na imprezach masowych!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 12 lutego 2009 23:05
Sejm zaostrzył warunki bezpieczeństwa imprez masowych, wprowadzając m.in. nowe rodzaje kar wobec stadionowych bandytów oraz obowiązek identyfikacji kibiców. Dopuszczono możliwość sprzedaży alkoholu podczas imprez, którym nie grożą akty przemocy.
Więcej…
 
Jagiellonia zdegradowana!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 12 lutego 2009 19:31
Na dzisiejszym posiedzeniu Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Jagiellonię Białystok karą zasadniczą przeniesienia do niższej klasy rozgrywkowej od następnego sezonu po uprawomocnieniu się orzeczenia - za udowodnienie pięciu czynów przestępstwa sportowego w latach 2004/05. Ukaranemu klubowi przysługuje prawo odwołania się od orzeczenia WD PZPN do Związkowego Trybunału Piłkarskiego.
Więcej…
 
Marcel Surowiak już za niedługo w Polonii?
Wpisany przez cloner   
czwartek, 12 lutego 2009 16:44
Ponad tydzień temu informowaliśmy, że działacze Polonii Bytom zainteresowani są sprowadzeniem 26-letniego zawodnika Odry Opole, Marcela Surowiaka. W ostatnich dniach sprawa trochę ucichła. Bardzo możliwe jednak, że temat transferu wróci, gdyż w Opolu - niestety - z powodów finansowych zaczyna rozpadać się drużyna.
Więcej…
 
Komorowski w Legii Warszawa!
Wpisany przez cloner   
wtorek, 10 lutego 2009 15:34
Marcin Komorowski, 24-letni obrońca podpisał już kontrakt z Legią Warszawa. Były zawodnik Polonii Bytom związał się z klubem na trzy i pół roku. Dwukrotny reprezentant Polski dzisiaj dołączy do kadry Jana Urbana przebywającej na zgrupowaniu w niemieckim Hennef.
Więcej…
 
Komorowski już dziś w Legii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 10 lutego 2009 10:53
24-letni obrońca Polonii Bytom, Marcin Komorowski, już dzisiaj ma podpisać kontrakt z Legią Warszawa. Wczoraj piłkarz przeszedł pozytywnie testy medyczne, a dziś na transfer wyraził zgodę właściciel "Wojskowych", Mariusz Walter.
Więcej…
 
Porażka w sparingu z Busan I'Park
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 09 lutego 2009 16:20
W ostatnim sparingu rozegranym podczas zgrupowania w tureckiej Alanyi, piłkarze Polonii Bytom przegrali z południowokoreańskim Busan I'Park 0-2 (0-1). W drugiej połowie, rzutu karnego nie wykorzystał Hubert Jaromin. Była to jedyna porażka bytomian na Tureckiej Riwierze.
Więcej…
 
Urodziny Marka Bažíka
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 09 lutego 2009 09:01
Dziś swoje 33. urodziny obchodzi pomocnik Marek Bažík. Jest to kolejny piłkarz, który trafił do nas zza południowej granicy (wczoraj urodziny miał Michal Peškovič). Bažík wzmocnił drużynę Polonii równo rok temu, w zimowej przerwie sezonu 2007/2008 i od razu stał się jej podstawowym zawodnikiem. Obecnie nadal jest ważnym ogniwem zespołu, lecz grywa już troszeczkę rzadziej. Markowi z okazji swojego święta życzymy jak najlepszej gry w barwach Polonii Bytom oraz wszystkiego dobrego w życiu prywatnym!
 
Kontuzja Szufryna mniej groźna
Wpisany przez cloner   
niedziela, 08 lutego 2009 15:23
Wczoraj informowaliśmy o groźnej kontuzji twarzy, którą odniósł 22-letni stoper Polonii Bytom, Dawid Szufryn. Po specjalistycznych badaniach przeprowadzonych w szpitalu, okazało się, że nowo-pozyskany zawodnik z Sandecji Nowy Sącz ma jedynie pękniętą kość, a nie złamaną. Tym samym, przerwa w treningach nie będzie potrzebna.
Więcej…
 
Kontuzje Szufryna i Dziółki
Wpisany przez cloner   
sobota, 07 lutego 2009 22:25
Podczas dzisiejszego sparingu z czarnogórskim, FK Sutjeska Niksić, poważnego urazu twarzy doznał 22-letni obrońca, Dawid Szufryn. Piłkarz trafił do szpitala i według trenera Marka Motyki, będzie pauzował około 3-4 tygodnie.
Więcej…
 
Owczarek w Azerbejdżanie?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 09 lutego 2009 09:17
28-letni obrońca Polonii Bytom, Tomasz Owczarek, dostał wolną rękę od działaczy bytomskiego klubu w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Piłkarz z pozwolenia skorzystał i udał się z drużyną mistrza Azerbejdżanu, İnterem Baku, na tygodniowe zgrupowanie do tureckiej Antalyi.
Więcej…
 
Ostatnie dni piłkarzy w Turcji
Wpisany przez cloner   
niedziela, 08 lutego 2009 18:25
Jeszcze tylko kilkadziesiąt godzin zespół Polonii Bytom będzie przebywał na obozie w tureckiej Alanyi. Już jutro czeka piłkarzy sparing z koreańskim Busan I'Park, m. in. dlatego, dzisiaj wszyscy dostali dzień wolnego. O wolnej niedzieli opowiedział dla oficjalnej strony, asystent trenera, Dietmar Brehmer.
Więcej…
 
Urodziny Michala Peškoviča
Wpisany przez cloner   
niedziela, 08 lutego 2009 09:40
Dziś swoje 27. urodziny obchodzi nasz słowacki bramkarz Michal Peškovič. Trafił do nas rok temu w przerwie zimowej, zastąpił w bramce kontuzjowanego Marcina Suchańskiego i już do końca sezonu nie oddał miejsca między słupkami. Z okazji swojego święta życzymy mu jak najlepszej gry w barwach Polonii Bytom (oby jak najdłużej) oraz wszystkiego dobrego w życiu prywatnym!
 
45 minut Komorowskiego przeciwko Litwie
Wpisany przez cloner   
sobota, 07 lutego 2009 22:15
Reprezentacja Polski zremisowała 1-1 z reprezentacją Litwy w meczu towarzyskim podczas zgrupowania w Portugalii. W pierwszej połowie, bo murawie boiska w Faro biegał nasz zawodnik, 24-letni obrońca, Marcin Komorowski. Niestety jego rówieśnikowi, napastnikowi, Michałowi Zielińskiemu, nie dane było zagrać w dzisiejszym meczu.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 następna > ostatnia >>

Strona 292 z 302