Sparing: Ruch vs Polonia 3-0 (0-0)
środa, 23 czerwca 2010 18:46

W zakończonym przed chwilą meczu sparingowym, Polonia Bytom składająca się głównie z zawodników testowanych przegrała w Chorzowie przy Cichej 6 z miejscowym Ruchem aż 3-0. Wszystkie 3 gole padły w drugiej odsłonie spotkania, a ich autorami byli: Patryk Stefański w 49 minucie, Sebastian Olszar w 55 minucie oraz Grzegorz Goncerz w 74 minucie.

Ruch Chorzów:
(I połowa) Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Rafał Grodzicki, Maciej Sadlok, Lukáš Tesák - Wojciech Grzyb, Gábor Straka, Michał Pulkowski, Łukasz Janoszka - Marcin Zając, Artur Sobiech.
(II połowa) Matko Perdijić - Ariel Jakubowski, Piotr Stawarczyk, Piotr Kieruzel, Lukáš Tesák (66' Michał Brzozowski) - Damian Świerblewski, Grzegorz Goncerz, Patryk Jedliński, Patryk Stefański - Arkadiusz Piech, Sebastian Olszar