Sparing: Czarni Jasło vs Polonia (test) Bytom 4-1
niedziela, 27 czerwca 2010 01:05

Z okazji jubileuszu 100-lecia klubu Czarni Jasło, na spotkanie towarzyskie zaproszona została Polonia Bytom. Niestety z powodu strajku zawodników pierwszej drużyny, do Jasła pojechała nieliczna grupka młodych zawodników wspierana graczami testowanymi, którzy nie podołali zadaniu i przegrali z nowo-upieczonym czwartoligowcem aż 4-1 (2-1). Jedynego gola dla bytomskiego zespołu strzelił Jakub Świerczok w 36 minucie spotkania.

Bramki: Tomasz Warzocha w 21 minucie, Robert Szalony w 45 i 53 minucie, Mirosław Pokrywka w 71 minucie - Jakub Świerczok w 36 minucie

Czarni 1910 Jasło: Sławomir Kwiek (Wiktor Cyran) - Mirosław Pokrywka, Dariusz Bernacki, Tomasz Dziobek (Piotr Chrząszcz), Rafał Grzesiak - Bartosz Żuławski (Karol Matysik), Skała, Tomasz Warzocha (Paweł Setlak), Brągiel (Konrad Kukowski) - Robert Szalony (Marcin Warchoł), Michał Majewski (Artur Żuraw).

Polonia (test) Bytom: Maciej Czyżniewski - Adrian Chomiuk, Łukasz Tymiński, Marcin Stanicki, Przemysław Kotlarz - Kamil Hempel (Michał Augustyn), Wojciech Mróz, Damian Pawlak, Arkadiusz Mróz - Jakub Świerczok, Grzegorz Starościak.

Sędziował: Jacek Zygmunt

Czerwona kartka: Kamil Hampel

W bytomskim zespole testowani byli: Maciej Czyżniewski, Przemysław Kotlarz, Kamil Hempel, Arkadiusz Mróz, Damian Pawlak.

PS z meczu miała być relacja "minuta po minucie", w zamian cytat z serwisu "Nowiny24.pl":

"Tegoroczna powódź wyrządziła ogromne szkody. Potężna wyrwa w moście w Kamienicy Dolnej na drodze krajowej nr 73 łączącej Pilzno z Jasłem nadal blokuje ruch."