Sparing: Polonia Bytom vs Rozwój Katowice 5-0 (2-0)
piątek, 09 lipca 2010 12:00

W ostatnim meczu sparingowym przed wyjazdem na zgrupowanie do niemieckiego Weissensee, Polonia Bytom wygrała na własnym boisku aż 5-0 (2-0) z III-ligowym Rozwojem Katowice. Dla zespołu Jurija Szatałowa gole strzelali: Grzegorz Podstawek w 20 (po dośrodkowaniu Radzewicza) i 33 minucie, Łukasz Tymiński w 53 minucie (po podaniu Grischoka), Václav Ježdík w 69 minucie (po dośrodkowaniu Grischoka) oraz Paul Grischok w 80 minucie spotkania.

Bramki: Grzegorz Podstawek w 20 i 33 minucie, Łukasz Tymiński w 53 minucie, Václav Ježdík w 69 minucie, Paul Grischok w 80 minucie

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk (46' Szymon Gąsiński) - Peter Hricko (46' Adrian Chomiuk), Lukáš Killar (46' Błażej Telichowski), Mateusz Żytko, Dariusz Jarecki (46' Piotr Tomasik) - Václav Ježdík, Łukasz Tymiński (82' Vladimir Karalić), Szymon Sawala (55' Pavel Besta), Marcin Radzewicz (46' Paul Grischok) - Blažej Vaščák - Grzegorz Podstawek (59' Robert Wojsyk)

Spotkanie z perspektywy trybun oglądali m.in. kontuzjowani Miroslav Barčík oraz Marek Bažík.