Drugi zespół też wygrywa w sparingu, też 3-2
niedziela, 05 września 2010 14:53

Przed kilkoma minutami zakończył się mecz sparingowy drugiej drużyny Polonii Bytom, która zmierzyła się dzisiaj ... z amatorskim zespołem z Senegalu, młodzież wzmocniona graczami niemieszczącymi się w zespole Jurija Szatałowa wygrała 3-2 (3-1). Gole dla Polonii strzelali: Vladimir Milenković w 20 minucie, Marek Bažík w 34 minucie oraz Łukasz Tymiński w 39 minucie meczu. Rywale odpowiedzieli bramkami w 45 i 89 minucie, a ich strzelcem był Allasane Sylla. Spotkanie rozegrane zostało na głównym boisku przy Olimpijskiej o godzinie 13:00.

Polonia II Bytom: Michał Misiewicz (46' Witkowski) - Szymon Nowicki, Kamil Jakubi, Karol Tomczyk, Łukasz Wawrzyniak - Marek Bažík (46' Daniel Pietrycha), Łukasz Tymiński (46' Kamil Zalewski), Mateusz Przybyszewski (46' Tomasz Pogoda), Piotr Tomasik (46' Mateusz Dreszer) - Grzegorz Podstawek, Vladimir Milenković (46' Piotr Konieczny)

Canal Production Dakar: Juraj Baláž - Ariel Dzionsko, Mohamadou Fall, Aliou Cisse, Emmanuel Dasylve - Andrzej Niewiedział, Allasane Sylla, Touhamed Bamba Diop, Halilon Fall - Tierno Sarr, Pape Konate

grali również: Ikechukwu Okeke, Paulinus Igbokwe.

Wracający do gry po kontuzji Marek Bažík

Z perspektywy trybun spotkanie obserwował m.in. nasz były zawodnik, Valery Sokolenko, którego serdecznie pozdrawiamy.

źródło: własne/90minut.pl