ME: Zagłębie - Polonia 3-2 (1-2)
poniedziałek, 13 września 2010 16:53

W zakończonym przed chwilą spotkaniu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, drugi zespół Polonii Bytom przegrał dość pechowo z Zagłębiem Lubin 3-2 (1-2). Dla zespołu prowadzonego przez Eugeniusza Wyląga bramki strzelali: Łukasz Tymiński w 16 minucie oraz Vladimir Milenković w 27 minucie meczu. Gospodarze obudzili się dopiero przed przerwą, w 41 minucie kontaktowego gola strzelił Adrian Rakowski, w drugiej części spotkania bramki strzelali już tylko "Miedziowi", najpierw Adrian Błąd w 48 minucie, a pod koniec meczu, w 89 minucie Robert Pisarczuk.

Zagłębie Lubin: Konrad Forenc - Marcin Matusiak, Michał Markowski, Mateusz Bartków, Bartosz Rymaniak - Damian Dąbrowski, Adrian Rakowski (69' Szymon Sołtyński) , Krzysztof Danielewicz, Adrian Błąd (77' Robert Pisarczuk) - Patryk Bryła (83' Adrian Krysian), Łukasz Rojewski

Polonia Bytom: Michał Misiewicz - Szymon Nowicki, Lukas Killar, Karol Tomczak, Łukasz Wawrzyniak - Kamil Zalewski, Daniel Pietrycha, Łukasz Tymiński, Mateusz Zaczyński - Tomasz Mikołajczak (82' Tomasz Pogoda), Vladimir Milenković (77' Piotr Konieczny)

źródło: zaglebie-lubin.pl