Zwycięstwo w sparingu z Rozwojem Katowice
sobota, 17 stycznia 2009 15:26
Polonia Bytom wygrała dziś kolejny mecz sparingowy. Tym razem rywalem był III-ligowy Rozwój Katowice, którego udało się pokonać 2-0. Bramki dla bytomian strzelali testowani gracze: Mario Lamešic w 51 minucie oraz Marjan Jugović w 80 minucie spotkania. Spotkanie rozegranie w Chorzowie, na bocznym boisku Stadionu Śląskiego ze sztuczną nawierzchnią.

Rozwój Katowice - Polonia Bytom 0-2 (0-0) - 17.01.2009 - 12:30 / Chorzów (boczne boisko Stadionu Śląskiego)

Bramki: Mario Lamešic w 51 minucie oraz Marjan Jugović w 80 minucie

Rozwój Katowice: Rafał Magaczewski - Mateusz Kruk (46' Adrian Will, 75' Łukasz Kuc), Rafał Lis (70' Adrian Świerczyński), Przemysław Gałecki, Maciej Tora (46' Kubik) - Paweł Chmielowiec (46' Marcin Polarz), Dawid Colik (46' Łukasz Maciongowski), Damian Gacki (58' Robert Brysz), Artur Karpowicz (46' Łukasz Kluz) - Marcin Kuzak (46' Adrian Kozieł), Łukasz Janczarek (46' Kohut).

Polonia Bytom: Michal Peškovič (46' Seweryn Kiełpin) - Peter Hricko (46' Adrian Basta), Jakub Dziółka (46' Jacek Broniewicz), Lukáš Killar (46' Adrian Klepczyński), Marcin Komorowski (46' Valery Sokolenko) - Maciej Bębenek (46' Hubert Jaromin), Rafał Grzyb (46' Marek Bažík), Mario Lamešic, Marcin Radzewicz - Grzegorz Podstawek (46' Michał Zieliński), Marjan Jugović

źródło: własne/poloniabytom.com.pl/90minut.pl