ME: Polonia Bytom vs Polonia Warszawa 3-3 (2-1)
niedziela, 26 września 2010 16:25

W rozegranym dzisiaj w samo południe spotkaniu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Polonia Bytom zremisowała na własnym boisku z Polonią Warszawa 3-3 (2-1). Gole dla zespołu Eugeniusza Wyląga strzelali: Vladimir Milenković w 4 (rzut karny) i 28 minucie oraz Tomasz Mikołajczak w 79 minucie spotkania. Dla zespołu prowadzonego przez Libora Palę, bramki zdobyli: Łukasz Teodorczyk w 34 minucie, Kamil Jakubi w 63 minucie (gol samobójczy) oraz Tomasz Barszcz w 88 minucie meczu. Dodajmy, że w 37 minucie, rzut karny obronił Michal Misiewicz.

Polonia Bytom: Michal Misiewicz - Łukasz Tymiński, Kamil Jakubi (66' Wojciech Franiel), Karol Tomczyk, Łukasz Wawrzyniak - Kamil Zalewski, Jacek Falkowski, Daniel Pietrycha (46' Szymon Nowicki), Mateusz Zaczyński (46' Mateusz Przybyszewski) - Vladimir Milenković (66' Andrzej Niewiedział), Tomasz Mikołajczak

Polonia Warszawa: Łukasz Skowron - Marek Sokołowski (25' Dominik Lemanek), Tomasz Wełna, Bartłomiej Makowski, Marcin Rawski - Mateusz Gliński, Rafał Zembrowski, Borys Rusak, Paweł Wszołek (56' Tomasz Barszcz) - Łukasz Teodorczyk, Maciej Jagodziński (46' Mateusz Michalski)

sędzia: Rafał Rokosz z Katowic