Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 3-0 (1-0)
sobota, 16 października 2010 21:12

Po czterech z rzędu meczach bez porażki przyszedł niestety czas na przerwanie tej miłej passy. Piłkarze Polonii Bytom przegrali dzisiaj na wyjeździe z Jagiellonią Białystok aż 3-0 (1-0). Gole dla zespołu prowadzonego przez Michała Probierza strzelali: Tomasz Frankowski w 29 i 48 minucie oraz Tadas Kijanskas w 90 minucie meczu. Spotkanie poprowadził Włodzimierz Bartos z Łodzi, choć początkowo głównym arbitrem miał być Tomasz Musiał z Krakowa.

Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Igor Lewczuk, Andrius Skerla, Tadas Kijanskas, Alexis Patricio Norambuena Ruz - Tomasz Kupisz (86' Franck Leopold Essomba Tchoungui), Hermes, Rafał Grzyb, Marcin Burkhardt (46' Kamil Grosicki), Jarosław Lato - Tomasz Frankowski (76' Mladen Kašćelan)

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński - Peter Hricko, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Arkadiusz Mysona - Miroslav Barčík, Szymon Sawala (68' Blažej Vaščák), David Kobylík, Dariusz Jarecki - Maciej Bykowski (55' Clemence Matawu), Robert Wojsyk (61' Marek Bažík)

żółte kartki: Wojsyk, Mysona.

sędziował: Włodzimierz Bartos z Łodzi