ME: Polonia vs Jagiellonia 4-0!!!
niedziela, 17 października 2010 16:30

Dzień po dniu meczu pierwszych drużyn, rozegrane zostało spotkanie o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, w którym to Polonia Bytom pokonała Jagiellonię Białystok aż 4-0 (2-0)! Dla zespołu prowadzonego przez Eugeniusza Wyląga bramki strzelali: Jacek Falkowski w 19 i 26 minucie, Łukasz Tymiński w 51 minucie oraz Wojciech Franiel w 86 minucie meczu. Warto dodać, że już drugi rzut karny w rozgrywkach obronił Michal Misiewicz. Brawa dla zespołu, teraz wystarczy "tylko popracować" nad systematycznym zdobywaniem punktów, nad ustabilizowaniem formy.

Polonia Bytom: Michal Misiewicz - Ariel Dzionsko (46' Andrzej Niewiedział), Karol Tomczyk, Lukas Killar, Tomasz Harmata - Daniel Pietrycha (46' Mateusz Zaczyński), Jacek Falkowski (78' Wojciech Franiel), Łukasz Tymiński, Jakub Świerczok (46' Kamil Zalewski) - Vladimir Milenković (61' Piotr Konieczny), Tomasz Pogoda (61' Tomasz Przybyszewski)

źródło: poloniabytom.com.pl