ME: Śląsk vs Polonia 1-5!!!
sobota, 23 października 2010 18:09

Młodo-ekstraklasowa drużyna Polonii Bytom nie zwalnia tempa, po ostatnim zwycięstwie 4-0 nad Jagiellonią Białystok, tym razem zespół prowadzony przez Eugeniusza Wyląga rozgromił Śląsk Wrocław aż 5-1!!! Klasycznym hat-trickiem popisał się wprowadzony po przerwie Vladimir Milenković, po jednym golu dołożyli Tomasz Mikołajczak oraz Kamil Zalewski. Dla gospodarzy tego meczu honorową bramkę strzelił Tomasz Mazepa.

Bramki: Tomasz Mazepa w 67 minucie - Kamil Zalewski w 41 minucie, Vladimir Milenković w 54, 64 i 73 minucie, Tomasz Mikołajczak w 61 minucie

Śląsk Wrocław: Jakub Miszczuk - Dawid Abramowicz, Jacek Bąk, Robert Menzel, Mariusz Pawelec (46' Łukasz Madej) - Paweł Garyga, Krzysztof Michalski, Michał Nowak (48' Marek Milczarek) Krzysztof Ulatowski (46' Sebastian Dudek) - Tomasz Szewczuk (46' Remigiusz Jezierski), Jakub Więzik (61' Tomasz Mazepa)

Polonia Bytom: Michał Misiewicz - Adrian Chomiuk, Wojciech Franiel, Tomasz Harmata, Karol Tomczyk - Łukasz Tymiński (29' Szymon Nowicki), Kamil Zalewski, Jakub Świerczok (46' Vladimir Milenković), Mateusz Zaczyński (77' Tomasz Pogoda) - Tomasz Mikołajczak (69' Piotr Konieczny), Mateusz Przybyszewski (46' Andrzej Niewiedział)

źródło: slaskwroclaw.pl