Porażka w sparingu z Odrą Opole
środa, 21 stycznia 2009 13:01
W zakończonym właśnie sparingu, przegraliśmy z I-ligową Odrą Opole 2-1. Spotkanie zostało rozegrane na bocznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Bramkę dla Polonii zdobył Grzegorz Podstawek, z rzutu karnego, dla opolan strzelali Marek Tracz - również z rzutu karnego - i Michał Filipowicz.

Polonia Bytom - Odra Opole 1-2 (0-0) - 21.01.2009 - 10:00 / Chorzów (boczne boisko Stadionu Śląskiego)

Bramki
: Grzegorz Podstawek w 70 minucie (rzut karny) - Marek Tracz w 64 minucie (rzut karny), Michał Filipowicz w 81 minucie

Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin (46' Michał Peškovič) - Peter Hricko, Lukáš Killar, Piotr Kulpaka, Marcin Komorowski (46' Robert Nazar) - Jacek Trzeciak (46' Piotr Ruszkul), Rafał Grzyb, Adrian Klepczyński, Michał Zieliński (58' Kamil Różkowski) - Krzysztof Kretkowski, Filip Juraszek (54' Grzegorz Podstawek)

Odra Opole: I połowa: Sławik - Kowalczyk, Surowiak, Sacha, Kalinowski - Grodzki, Szymków, Samba Ba, Paciorek - Uchenna, Szwarga.
II połowa: Bella - Filipe, Odrzywolski, Żaczyk, Grodzki - Monasterski, Tracz, Rogowski, Siedlecki - Filipowicz, Syldorf.

źródło: własne/sportslaski.pl