Sparing: Polonia Bytom vs Polonia Bytom ME 0-1 (0-1)
środa, 03 listopada 2010 14:04

Dzisiaj o godzinie 11:30 odbył się sparing pomiędzy pierwszą i drugą drużyną Polonii Bytom. Trener Jan Urban dał podstawowym zawodnikom odpocząć i w meczu zagrali tylko zmiennicy. Co ciekawe zwycięsko ze sparingu wyszła drużyna prowadzona przez Eugeniusza Wyląga, która wygrała 1-0, jedyną bramkę strzelił w 7 minucie spotkania Tomasz Mikołajczak. W 27 minucie na podwyższenie okazję miał Robert Wojsyk, jednak rzut karny przez niego wykonywany bardzo pewnie obronił Michal Misiewicz. Spotkanie trwało 2x30 minut.

Polonia Bytom: Michal Misiewicz (31' Marcin Juszczyk), Adrian Chomiuk, Lukáš Killar, Karol Tomczyk, Błażej Telichowski - Jacek Falkowski, Łukasz Tymiński (31' Blažej Vaščák), Marek Bažík, Vladimir Milenković - Maciej Bykowski, Grzegorz Podstawek

Polonia Bytom ME: Marcin Juszczyk (31' Michal Misiewicz) - Szymon Nowicki (31' Ariel Dzionsko), Tomasz Harmata (31' Kamil Jakubi), Mateusz Kamiński (31' Łukasz Wawrzyniak), Piotr Tomasik (31' Wojciech Franiel) - Mateusz Zaczyński (31' Mateusz Przybyszewski), Kamil Zalewski (31' Daniel Pietrycha), Blažej Vaščák (31' Łukasz Tymiński), Andrzej Niewiedział (31' Jakub Świerczok) - Tomasz Mikołajczak, Robert Wojsyk