Polonia Bytom - Legia Warszawa 0-1
piątek, 26 listopada 2010 23:19

Drugi mecz z rzędu Polonia Bytom przegrywa w lidze w stosunku 1-0, drugi mecz z rzędu trener Jan Urban przeprowadza tylko 2 zmiany. Poprzedniego trenera bytomian, Jurija Szatałowa krytykowano za grę 15 zawodnikami, niestety obecny szkoleniowiec jeszcze bardziej zawęża kadrę, czyżby zmiennicy byli aż tak słabi? Wydaje się, że każdemu należy dać szansę, a tak się niestety nie dzieje, oby za tydzień w meczu z GKS-em Bełchatów było "o niebo lepiej". "Królowa Śląska" przegrała dziś z Legią Warszawa, jedynego gola strzelił w 76 minucie meczu Miroslav Radović. A mogło być dużo lepiej, gdyż już w 4 minucie spotkania, rzutu karnego nie wykorzystał David Kobylik, pewnie obronił jego strzał były golkiper bytomian, Wojciech Skaba.

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński - Peter Hricko, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Błażej Telichowski - Miroslav Barčík, David Kobylík, Szymon Sawala, Marcin Radzewicz - Tomasz Mikołajczak (61' Łukasz Tymiński), Mariusz Ujek (83' Grzegorz Podstawek).

Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Iñaki Astiz Ventura, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz - Sebastian Szałachowski (46' Maciej Iwański), Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Maciej Rybus (89' Alejandro Ariel Cabral) - Michał Kucharczyk (60' Bruno Mezenga)

żółte kartki: Skaba, Astiz Ventura, Komorowski

sędziował: Tomasz Musiał z Krakowa

widzów: 6000 (w tym ok. 1000 gości)