/p>

Podsumowanie nr 6: stałe fragmenty gry
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 stycznia 2009 16:47

Przygotowaliśmy kolejne podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu piłkarzy Polonii Bytom. Tym razem zobrazujemy pokrótce statystyki dotyczące gry przy stałych fragmentach, zarówno rzutach wolnych, karnych, jak i autowych.


Po 17 jesiennych kolejkach ligowych, Polonia ma zdobytych 9 goli po stałych fragmentach gry, jest to około 43% wszystkich bramek bytomian - co daje nam 5. miejsce w lidze. Najlepiej w tej klasyfikacji prezentuje się ... Śląsk Wrocław, który znalazł drogę do bramki rywali aż 15-krotnie po stałym elemencie gry! Niestety w odwrotnej klasyfikacji, znaleźliśmy się w czołówce, aż 12 goli straconych w ten sposób, czyli ok. 46%! - co daje nam 2. miejsce. Najmniej goli straciła po stałych fragmentach Legia Warszawa, tylko 2!


Szczegółowo prezentuje się to następująco:

- 4 gole strzelone po rzutach rożnych
- 3 gole strzelone po rzutach autowych
- 2 gole strzelone po rzutach karnych
- 0 goli strzelonych po rzutach wolnych!

- 4 gole stracone po rzutach rożnych
- 4 gole stracone po rzutach wolnych
- 3 gole stracone po rzutach karnych
- 1 gol stracony po rzucie autowym


W jednym elemencie gry jesteśmy najlepsi w lidze, zdobyliśmy aż 3 gole po rzutach z autu! W tej klasyfikacji prowadzimy ex aequo z GKS Bełchatów. Niestety przewodzimy też w tabeli traconych goli po rzutach karnych!

Ogółem jesienią - jak się okazuje - padło sporo goli dla niebiesko-czerwonych po stałych fragmentach gry, niestety również sporo wpadło do naszej siatki. Jest tutaj zatem spore pole do popisu dla sztabu szkoleniowego. Warto nad tym elementem gry dłużej potrenować!


źródło: własne/tactics.pl