Sparingi: Odra Opole vs Polonia Bytom 1-2 i 2-3
sobota, 15 stycznia 2011 16:44

W pierwszym rozegranym dziś meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z III-ligową Odrą Opole 2-1. Gole dla bytomian strzelił Robert Wojsyk w 26 i 41 minucie meczu, dla gospodarzy gola zdobył Tadeusz Tyc w 38 minucie z rzutu karnego. Drugi dzisiejszy mecz, również wygrał zespół prowadzony przez Roberta Góralczyka, gole dla Polonii strzelali: Marcin Radzewicz, Łukasz Matusiak oraz Grzegorz Podstawek.

I mecz

bramki: Tadeusz Tyc w 38 minucie (z rzutu karnego) - Robert Wojsyk w 26 i 41 minucie

Odra Opole: Damian Rozmus (65' Jakub Bella) - Krystian Kowalczyk, Marcel Surowiak, Bartosz Brzozowski, Maciej Michniewicz - Bartosz Szepeta (65' Michał Bednarski), Bartłomiej Rewucki, Sebastian Deja, Jakub Syldorf - Tomasz Jaworski, Tadeusz Tyc

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński (46' Seweryn Kiełpin) - Peter Hricko, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Marcin Kowalski - Martin Vyskočil, Blažej Vaščák, Łukasz Tymiński, Dariusz Jarecki - David Kobylik - Robert Wojsyk

II mecz

bramki: Adam Setla w 27 i 54 minucie - Marcin Radzewicz w 15 minucie, Łukasz Matusiak w 72 minucie, Grzegorz Podstawek w 75 minucie

Odra Opole: Krzysztof Lokaj (Jakub Bella) - Paweł Gierak, Tomasz Lisiński (46' Grzegorz Zmuda), Marcin Majer, Adam Bojanowski, Michał Bednarski (60' Krzysztof Meryk), Denis Kumiec, Piotr Job (46' Arkadiusz Świerc), Dawid Dziambor, Adam Setla, Wojciech Scisło

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Adrian Chomiuk, Lukáš Killar, Karol Tomczyk, Bartosz Telichowski - Miroslav Barčík (46' Mateusz Zaczyński), Szymon Sawala, Marcin Dziewulski (46' Łukasz Matusiak), Marcin Radzewicz - Marek Bažík (46' Kamil Zalewski) - Grzegorz Podstawek