/p>

Nowi gracze z kontraktami
Wpisany przez cloner   
piątek, 30 stycznia 2009 13:04
Dzisiaj nowymi zawodnikami Polonii Bytom zostali 24-letni bramkarz, Mariusz Różalski, 24-letni pomocnik, Maciej Bębenek oraz 22-letni obrońca, Dawid Szufryn (o którym informowaliśmy już 2 dni temu). Dwaj pierwsi przyszli z I-ligowego Kmity Zabierzów, natomiast Szufryn całą swoją dotychczasową karierę spędził w Sandecji Nowy Sącz.

Według naszych informacji, Mariusz Różalski zostanie wypożyczony na pół roku z opcją pierwokupu, natomiast pozostała dwójka zwiąże się z Polonią już definitywnie. Na kontraktach piłkarzy z Kmity brakuje najpewniej podpisów samych zawodników, natomiast u Szufryna brakuje podpisu jego menedżera. Uzupełnienie kontraktów ma nastąpić w niedługim czasie, co oznacza praktycznie zamknięcie kadry na rundę wiosenną sezonu 2008/2009.

"Sprawę kadry mamy w zasadzie zamkniętą, chyba że po któregoś z naszych zawodników zgłosił by się zainteresowany klub to automatycznie na jego miejsce będziemy szukać zawodnika, który godnie go zastąpi. Przed nami jeszcze sobotni sparing MESY na którym przyjrzymy się kilku młodym zawodnikom" - mówi wiceprezes klubu, Wojciech Rudnicki.


źródło: własne/poloniabytom.com.pl