Sparing: Dolcan Ząbki vs Polonia Bytom 1:1
wtorek, 25 stycznia 2011 15:43

W zakończonym przed chwilą spotkaniu, Polonia Bytom zremisowała 1-1 (1-0) z przebywającym na zgrupowaniu w Krakowie-Skotnikach, I-ligowym Dolcanem Ząbki. Gola dla zespołu Roberta Góralczyka strzelił w 21 minucie Dariusz Jarecki, rywale wyrównali w 48 minucie meczu po golu Piotra Gawęckiego.

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk (46' Seweryn Kiełpin) - Peter Hricko (46' Adrian Chomiuk), Michal Hanek (46' Lukáš Killar), Mateusz Żytko (46' Karol Tomczyk), Radosław Kursa (46' Błażej Telichowski) - Mateusz Zaczyński (46' Blažej Vaščák), Marcin Dziewulski (46' Łukasz Tymiński), David Kobylík (46' Marek Bažík), Dariusz Jarecki (46' Marcin Radzewicz) - Miroslav Barčík - Grzegorz Podstawek (46' Veljko Vuković)

Dolcan Ząbki: Rafał Misztal (46' Rafał Leszczyński) - Grzegorz Piesio (70' Dariusz Dadacz), Tomasz Ciesielski, Mariusz Unierzyski, Dariusz Dadacz (46' Maciej Osłowski) - Hubert Robaszek, Piotr Bazler, Daniel Chylaszek - Damian Świerblewski, Michał Zapaśnik (46' Andrzej Stretowicz), Piotr Gawęcki (70' Michał Zapaśnik)

żółte kartki: Radzewicz, Vuković

źródło: własne/poloniabytom.com.pl/90minut.pl