Sparing: Polonia Bytom vs Janina Libiąż 4-0 (2-0)
piątek, 28 stycznia 2011 16:27

W rozegranym w dzisiejsze przedpołudnie meczu sparingowym, Polonia Bytom uzupełniona zawodnikami z Młodej Ekstraklasy rozgromiła III-ligową Janinę Libiąż4-0 (2-0). Dwa gole dla zespołu strzelił Blažej Vaščák, jednego dołożył Łukasz Tymiński, ostatnie trafienie było dziełem piłkarza rywali (gol samobójczy). Przez niespełna ostatnie 20 minut, w ataku grał... bramkarz bytomian Michal Misiewicz.

Bramki: Blažej Vaščák w 16 i 26 minucie, Łukasz Tymiński w 59 minucie, gol samobójczy w 81 minucie

Polonia Bytom: Michal Misiewicz (72' Rafał Maścibrzuch) - Ariel Dzionsko, Radosław Kursa, Karol Tomczyk, Błażej Telichowski - Blažej Vaščák, Łukasz Tymiński, Daniel Pietrycha (72' Michal Misiewicz), Mateusz Zaczyński - Tomasz Pogoda, Piotr Konieczny

źródło: poloniabytom.com.pl