Remis w sparingu z Shanghai Shenhua
niedziela, 01 lutego 2009 17:32
W pierwszym meczu sparingowym, rozegranym w Alanyi, podczas zgrupowania na Tureckiej Riwierze, piłkarze Polonii Bytom zremisowali 3-3 (2-2) z Shanghai Shenhua (wicemistrz ligi chińskiej). Gole dla bytomian strzelali Lukáš Killar i Jacek Trzeciak (z rzutu karnego) - w pierwszej połowie oraz Marjan Jugović - w drugiej odsłonie spotkania.

Shanghai Shenhua - Polonia Bytom 3-3 (2-2) - 01.02.2009 - 14:30 - Alanya

Bramki: Lukáš Killar w 6 minucie, Jacek Trzeciak w 28 minucie oraz Marjan Jugović w 63 minucie.

Polonia Bytom:
I połowa: Michal Peškovič - Peter Hricko, Lukáš Killar, Jacek Broniewicz, Marcin Komorowski - Jacek Trzeciak, Rafał Grzyb, Marek Bažík, Hubert Jaromin - Grzegorz Podstawek, Michał Zieliński.
II połowa: Seweryn Kiełpin - Peter Hricko, Lukáš Killar, Jacek Broniewicz (55' Dawid Szufryn), Marcin Komorowski - Maciej Bębenek, Rafał Grzyb (60' Adrian Klepczyński), Marek Bažík, Michał Zieliński - Grzegorz Podstawek, Marjan Jugović.