Polonia Bytom - Wisła Kraków 2-2 (1-1)
niedziela, 20 marca 2011 21:03

Niewiele brakowało, a urzeczywistniłby się wczorajszy artykuł, w którym wybiegliśmy do przodu o 24 godziny. W dzisiejszym meczu Polonii Bytom z Wisłą Kraków było to wszystko, czego oczekujemy od piłkarzy, a mianowicie gole i walka do ostatniego gwizdka o każdą piłkę, o każdy centymetr murawy! "Byliście lepsi, Polonio byliście lepsi" - tymi słowy można podsumować dzisiejszy pojedynek, niestety do poziomu gry nie dostosowali się arbitrzy, jeden kartkował "jak popadnie", drugi doznał kontuzji, a trzeci po ostatnim gwizdku bardzo szybko uciekał do szatni, ciekawe czemu? Gwoli formalności, na boisku padł remis 2-2, gole dla zespołu Roberta Góralczyka strzelali: Marcin Radzewicz w 2 minucie oraz Dariusz Jarecki w 63 minucie. Dla gości natomiast trafiali: Andraž Kirm w 18 minucie (rzut wolny) i Patryk Małecki w 69 minucie meczu (ogromnie kontrowersyjny rzut karny).

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Adrian Chomiuk, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Błażej Telichowski - Miroslav Barčík, Marcin Dziewulski (32' Dariusz Jarecki), Łukasz Tymiński, David Kobylík (80' Łukasz Matusiak), Marcin Radzewicz - Przemysław Trytko (74' Robert Wojsyk)

Wisła Kraków: Sergei Pareiko - Erik Čikoš (52' Łukasz Burliga), Kew Jaliens, Osman Chávez, Dragan Paljić - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski (88' Maciej Żurawski), Tomáš Jirsák (66 Michaił Siwakow), Maor Melikson, Andraž Kirm - Cwetan Genkow

żółte kartki: Sobolewski, Burliga - Radzewicz, Dziewulski, Jarecki, Tymiński, Kobylík

czerwona kartka: Mirosław Dreszer (trener bramkarzy Polonii, wyrzucony na trybuny)

sędziował: Marcin Borski z Warszawy