ME: Polonia vs Widzew 1-3 (1-0)
czwartek, 21 kwietnia 2011 17:03

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu w ramach 23. kolejki piłkarskiej Młodej Ekstraklasy, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku przy ul. Olimpijskiej z Widzewem Łódź 1-3 (1-0). Jedynego gola dla zespołu Eugeniusza Wyląga strzelił Karol Tomczyk w 27 minucie z rzutu wolnego z ok. 40 metrów. Goście odpowiedzieli w drugiej części gry, niestety aż trzykrotnie, w 55 minucie bramkę zdobył Piotr Mroziński, w 59 minucie Michała Misiewicza pokonał Sebastian Zalepa, a w 88 minucie spotkania wynik ustalił wprowadzony kilka minut wcześniej Jaromir Bergiel.

Polonia Bytom: Michal Misiewicz - Ariel Dzionsko (75' Tomasz Pogoda), Karol Tomczyk, Dawid Miłkowski, Łukasz Wawrzyniak - Mateusz Zaczyński (83' Andrzej Niewiedział), Daniel Pietrycha (75' Dawid Jaskuła), Sebastian Wiśniewski, Jakub Świerczok - Mateusz Przybyszewski, Piotr Konieczny (46' Michał Płókarz)

żółte kartki: Tomczyk, Dzionsko, Zaczyński

sędziował: Tomasz Garbowski z Opola