Polonia Bytom vs Górnik Zabrze 1-2
sobota, 14 maja 2011 01:36

W zakończonym przed kilkoma godzinami, w ramach 26. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku z Górnikiem Zabrze 2-1. Jedynego gola dla bytomian strzelił z rzutu karnego Mateusz Żytko w 80 minucie meczu. Dla gości, obie bramki strzelił Róbert Jež, w 64 i 94 minucie meczu.

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Peter Hricko, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Błażej Telichowski - Marcin Radzewicz, David Kobylík, Łukasz Matusiak, Miroslav Barčík, Krzysztof Król (76' Grzegorz Podstawek) - Blažej Vaščák

Górnij Zabrze: Adam Stachowiak - Michał Pazdan, Adam Banaś, Adam Danch, Mariusz Magiera - Grzegorz Bonin (75' Mariusz Przybylski), Aleksander Kwiek (89' Gabriel Nowak), Adam Marciniak, Róbert Jež, Michal Gašparík (68' Tomasz Zahorski) - Daniel Sikorski

żółte kartki: Telichowski, Podstawek, Hricko - Pazdan, Gašparík, Magiera

czerwone kartki: Peter Hricko (90' za drugą żółtą) - Michał Pazdan (80' za drugą żółtą)

sędziował: Radosław Trochimiuk z Ciechanowa