Kolejna porażka 2-1, tym razem w Gdyni
sobota, 21 maja 2011 21:21

To już trzecia z rzędu porażka Polonii Bytom wynikiem 2-1. Tym razem zespół prowadzony przez Roberta Góralczyka poległ w Gdyni z miejscową Arką. Jedyną bramkę dla bytomian strzelił debiutant, Emil Drozdowicz w 55 minucie, a warto dodać że pojawił się na boisku ledwie 10 minut wcześniej. Dla gospodarzy trafiali: Maciej Szmatiuk w 4 minucie i Tadas Labukas w 62 minucie meczu.

Arka Gdynia: Marcelo Moretto - Wojciech Wilczyński, Maciej Szmatiuk, Ante Rožić, Emil Noll - Denis Glavina, Mateusz Siebert, Miroslav Božok, Rafał Siemaszko (68' Paweł Czoska), Mirko Ivanovski (88' Filip Burkhardt) - Tadas Labukas (90' Krystian Żołnierewicz)

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Adrian Chomiuk, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Błażej Telichowski - Łukasz Tymiński, David Kobylík (46' Marek Bažík), Łukasz Matusiak (46' Emil Drozdowicz), Miroslav Barčík, Marcin Radzewicz - Blažej Vaščák (82' Krzysztof Król)

żółte kartki: Noll, Rožić, Marcelo Moretto, Czoska - Chomiuk, Telichowski

sędziował: Hubert Siejewicz z Białegostoku

Krytykować każdego z osobna przed końcem rozgrywek - naszym zdaniem - nie ma większego sensu. Zarówno poszczególni piłkarze, jak i członkowie sztabu szkoleniowego powinni zdawać sobie sprawę kiedy i jakie błędy popełnili. Do końca sezonu zostały jeszcze dwa mecze, Panowie mniej gadać, a więcej robić. Do boju!