Polonia Bytom - Lech Poznań 1-2 (0-1)
środa, 25 maja 2011 22:36

W przedostatniej kolejce piłkarskiej ekstraklasy, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku przy ul. Olimpijskiej z Lechem Poznań 1-2 (0-1). Jedynego gola dla zespołu prowadzonego przez Dariusza Fornalaka strzelił w 89 minucie Marcin Radzewicz. Wcześniej dla lechitów do bramki trafiali: Jakub Wilk i Semir Štilić. Od 55 minuty, bytomianie grali w dziesięciu, gdyż czerwoną kartkę za faul otrzymał Adrian Chomiuk.

Bramki: Marcin Radzewicz w 89 minucie - Jakub Wilk w 36 minucie, Semir Štilić w 81 minucie

Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin - Adrian Chomiuk, Lukáš Killar (46' David Kobylík), Mateusz Żytko, Krzysztof Król - Miroslav Barčík, Michal Hanek, Łukasz Tymiński, Dariusz Jarecki (62' Marcin Radzewicz) - Marek Bažík (59' Blažej Vaščák) - Emil Drozdowicz

Lech Poznań: Jasmin Burić - Grzegorz Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Hubert Wołąkiewicz, Luis Henríquez - Jacek Kiełb, Dimitrije Injac, Rafał Murawski, Mateusz Możdżeń (80' Semir Štilić), Jakub Wilk (62' Tomasz Mikołajczak) - Artjoms Rudņevs (67' Bartosz Ślusarski)

żółte kartki: Bažík - Wojtkowiak, Możdżeń

czerwona kartka: Adrian Chomiuk (55' za faul)

sędziował: Paweł Pskit z Łodzi