Sparing: Ruch Chorzów vs Polonia Bytom 4-0 (2-0)
sobota, 02 lipca 2011 15:25

Sporą lekcję gry w piłkę udzielili Polonii Bytom w dzisiejszym sparingu zawodnicy Ruchu Chorzów. Spotkanie toczone w dość trudnych warunkach atmosferycznych (momentami ulewny deszcz) Niebiescy wygrali bardzo wysoko, bo aż 4-0 (2-0). W zespole Dariusza Fornalaka wystąpiło aż 7 testowanych zawodników. Bramki dla chorzowian strzelali: Paweł Abbott w 12 minucie, Piotr Stawarczyk w 27 minucie, Mateusz Kwiatkowski w 77 minucie oraz Rafał Grodzicki w 84 minucie meczu.

Ruch Chorzów:
(I połowa) Matko Perdijić - Željko Đokić, Piotr Stawarczyk, Marcin Malinowski, Michał Kołodziejski - Jakub Smektała, Andrej Komac, Bartosz Gliński, Łukasz Janoszka - Sebastian Olszar, Paweł Abbott
(II połowa) Michal Peškovič - Igor Lewczuk, Rafał Grodzicki, Michał Staszowski, Marek Szyndrowski - Wojciech Grzyb (81' Kamil Włodyka), Gábor Straka, Paweł Lisowski, Marek Zieńczuk - Arkadiusz Piech, Maciej Jankowski (73' Mateusz Kwiatkowski).