Sparing: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Bytom 3-1 (1-0)
środa, 06 lipca 2011 12:54

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu sparingowym rozegranym w Dankowicach, Polonia Bytom uległa beniaminkowi ekstraklasy Podbeskidziu Bielsko-Biała 3-1 (1-0). Dla bielszczan bramki strzelali: Damian Chmiel w 40 minucie, Sylwester Patejuk w 60 minucie oraz Dariusz Kołodziej w 86 minucie z rzutu karnego, dla nas trafienie zaliczył... Krzysztof Król w 72 minucie meczu, był to oczywiście gol samobójczy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Mateusz Bąk (46' Pavle Velimirović) - Sławomir Cienciała (46' Matej Náther), Ondřej Šourek (46' Bartłomiej Konieczny), Juraj Dančík, Krzysztof Król - Dariusz Kołodziej (46' Sebastian Ziajka), Piotr Koman, Damian Chmiel, Nemanja Vuković - Piotr Malinowski, Sylwester Patejuk (68' Dariusz Kołodziej).

Polonia Bytom
: Mateusz Struski (80' Juraj Baláž) - Daniel Jurč (46' Adrian Chomiuk), Mateusz Żytko, Daniel Tanżyna (46' Lukáš Killar), Rajko Brežančić (65' Karol Tomczyk) - Luka Tiodorović (65' Marcin Dziewulski), Pawel Alancewicz (65' Łukasz Tymiński), Mariusz Zawodziński (46' Łukasz Matusiak), Piotr Kornacki (46' Patryk Stefański) - Adrian Pietrowski (65' Jakub Świerczok) - Rafał Leśniewski (46' Robert Wojsyk, 78' Sebastian Wiśniewski)

źródło: własne/ts.podbeskidzie.pl/poloniabytom.com.pl