Zwycięstwo w sparingu z GKS-em Jastrzębie
sobota, 21 lutego 2009 18:47
W zakończonym właśnie spotkaniu sparingowym piłkarze Polonii Bytom wygrali z I-ligowym GKS-em Jastrzębie 1-0 (1-0). Bramkę strzelił kapitan zespołu, Jacek Trzeciak w 25 minucie z rzutu karnego, po faulu na Hubercie Jarominie. Spotkanie zostało rozegrane na bocznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Polonia Bytom - GKS Jastrzębie 1-0 (1-0) - 21.02.2009 - 16:00 - Chorzów (boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią)

Bramki: Jacek Trzeciak z rzutu karnego w 25 minucie

Polonia Bytom:
I połowa: Mariusz Różalski - Adrian Basta, Dawid Szufryn, Lukáš Killar, Marcel Surowiak - Jacek Trzeciak, Rafał Grzyb, Marek Bažík, Hubert Jaromin - Grzegorz Podstawek, Marjan Jugović

II połowa: Michal Peškovič - Adrian Basta, Jakub Dziółka, Jacek Broniewicz, Valery Sokolenko - Maciej Bębenek, Jerzy Brzęczek, Wojciech Mróz, Michał Zieliński - Grzegorz Podstawek (55' Adrian Klepczyński), Marjan Jugović (55' Robert Wojsyk)