Sparing: Polonia Bytom vs Rozwój Katowice 1-1 (1-0)
środa, 27 lipca 2011 17:28

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu sparingowym rozegranym w Cieszynie, Polonia Bytom zremisowała 1-1 (1-0) z III-ligowym Rozwojem Katowice. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Dariusza Fornalaka strzelił Łukasz Matusiak w 31 minucie meczu, rywale wyrównali w 55 minucie z rzutu karnego za sprawą uderzenia Przemysława Gałeckiego. W bytomskim zespole testowano kilku graczy, m.in. Krzysztofa Danielewicza z Zagłębia Lubin ME czy też Dariusza Górala ze Śląska Wrocław ME.

Polonia Bytom:
(I połowa) Seweryn Kiełpin - James Sinclair, Daniel Tanżyna, Lukáš Killar, Krzysztof Michalak - Krzysztof Danielewicz, Łukasz Matusiak, Paweł Gamla, Piotr Kornacki - Dariusz Góral - Erikas Grigaliūnas
(II połowa) Juraj Baláž - James Sinclair, Łukasz Matusiak, Karol Tomczyk, Adrian Chomiuk - Adrian Pietrowski, Paweł Alancewicz, Marcin Dziewulski, Maksym Pokotyluk - Jakub Świerczok, Robert Wojsyk

źródło: poloniabytom.com.pl