Polonia Bytom - Piast Gliwice 0-2 (0-0)
sobota, 06 sierpnia 2011 10:30

Niestety kolejnej porażki doznała wczoraj wieczorem Polonia Bytom. Tym razem podopieczni Dariusza Fornalaka przegrali z Piastem Gliwice 0-2 (0-0). Bramki dla zespołu prowadzonego przez Marcina Brosza strzelali: Tomasz Bzdęga w 54 minucie oraz Pavol Cicman w 72 minucie meczu.

Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin - James Sinclair, Lukáš Killar, Daniel Tanżyna, Adrian Chomiuk - Dariusz Góral (57' Paweł Alancewicz), Paweł Gamla (73' Mateusz Zaczyński), Łukasz Matusiak, Piotr Kornacki - Adrian Pietrowski, Jakub Świerczok (78' Robert Wojsyk)

Piast Gliwice: Jakub Szmatuła - Wojciech Lisowski, Adrian Klepczyński, Łukasz Krzycki, Mateusz Matras - Tomasz Bzdęga (58' Adrian Świątek), Mariusz Zganiacz, Rudolf Urban (90' Krzysztof Hałgas), Pavol Cicman, Tomasz Podgórski - Wojciech Kędziora (81' Szymon Matuszek)

żółte kartki: Zaczyński - Zganiacz

sędziował: Michał Zając z Sosnowca