Jest zwycięstwo! Sandecja vs Polonia 2-3!!!
sobota, 13 sierpnia 2011 21:52

W zakończonym przed kilkoma chwilami meczu 4. kolejki piłkarskiej I ligi, Polonia Bytom sensacyjnie, aczkolwiek zupełnie zasłużenie wygrała na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 3-2 (0-1)!!! Gole dla zespołu prowadzonego przez Dariusza Fornalaka strzelali: Daniel Mąka w 68, Jakub Świerczok w 78 i Robert Wojsyk w 83 minucie meczu. Warto zaznaczyć, że od 74 minuty, na boisku przebywało aż 4 nominalnych napastników (Pietrowski, Świerczok, Mąka i Wojsyk). Polonia zdobyła dziś pierwsze punkty w sezonie i wszyscy mamy nadzieję, że będzie to początek... marszu w górę tabeli! Do boju Polonio!

Bramki: Ján Fröhlich w 9 minucie, Milan Đurić w 55 minucie - Daniel Mąka w 68 minucie, Jakub Świerczok w 78 minucie, Robert Wojsyk w 83 minucie

Sandecja Nowy Sącz: Marek Kozioł - Marcin Makuch, Ján Fröhlich, Tomasz Midzierski, Marcin Woźniak (84' Bartosz Wiśniewski) - Patryk Jędrzejowski, Rafał Berliński (63' Dariusz Gawęcki), Milan Đurić, Marcin Chmiest, Pavel Eismann (66' Petar Borovićanin) - Arkadiusz Aleksander

Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin - Adrian Chomiuk, Lukáš Killar, Daniel Tanżyna (60' Luka Tiodorović), Krzysztof Michalak - Dariusz Góral (74' Robert Wojsyk), Paweł Gamla, Marcin Dziewulski, Piotr Kornacki (60' Daniel Mąka) - Adrian Pietrowski, Jakub Świerczok

żółte kartki: Berliński, Fröhlich, Đurić - Chomiuk, Świerczok, Wojsyk

sędziował: Michał Mularczyk ze Skierniewic