Liga okręgowa rozpoczęła sezon, na początek remis rezerw
niedziela, 14 sierpnia 2011 22:57

Wczoraj rezerwy Polonii Bytom zainaugurowały swój sezon, podopieczni Eugeniusza Wyląga grają w czwartej grupie katowickiej ligi okręgowej. W pierwszej kolejce, zmierzyły się na wyjeździe z Fortuną Gliwice, na boisku padł remis 3-3 (2-3). Bramki dla bytomian strzelali: Paweł Alancewicz, Karol Tomczyk, a także... jeden z graczy gliwiczan, który popisał się trafieniem samobójczym. Następny mecz rezerw, 20 sierpnia o godzinie 12:00 na stadionie w Bytomiu-Rozbarku, rywalem będzie zespół Tempo Paniówki.

Bramki: gol samobójczy w 11 minucie, Paweł Alancewicz w 17 minucie, Karol Tomczyk w 68 minucie

Polonia Bytom: Michal Misiewicz - Andrzej Niewiedział, Tomasz Harmata, Łukasz Bereska (42' Patryk Nocuń), Karol Tomczyk - Daniel Sroka, Paweł Alancewicz, Maksym Pokotyluk, Daniel Pietrycha - Kamil Walesa (60' Wojciech Jankowski), Tomasz Pogoda