Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 2-1 (2-0)
sobota, 27 sierpnia 2011 18:58

W zakończonym przed chwilą meczu 6. kolejki pierwszej ligi polskiej, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Olimpią Elbląg 2-1 (2-0). Jedynego gola dla bytomian strzelił w 85 minucie meczu Jakub Świerczok, wykorzystując rzut wolny z ok. 20 metrów, dla gospodarzy trafiali: Marcin Pacan i Bartosz Iwan.

Bramki: Marcin Pacan w 6 minucie (rzut karny), Bartosz Iwan w 45 minucie - Jakub Świerczok w 85 minucie

Olimpia Elbląg: Krzysztof Stodoła - Paweł Wojciechowski, Marcin Pacan, Marcin Staniek, Sławomir Szary - Łukasz Zaniewski, Robert Sierant (61' Lubomir Lubenow), Andrzej Matwijów, Krzysztof Kaczmarczyk, Mateusz Kołodziejski - Bartosz Iwan (52' Adam Banasiak; 85' Mykoła Dremluk)

Polonia Bytom: Juraj Baláž - Adrian Chomiuk, Paweł Gamla, Daniel Tanżyna, Krzysztof Michalak - Adrian Pietrowski, Marcin Dziewulski, Maksym Pokotyluk (46' Paweł Alancewicz), Piotr Kornacki (67'Daniel Mąka) - Jakub Świercok, Robert Wojsyk (73' Dariusz Góral).

żółte kartki: Kaczmarczyk, Sierant, Iwan, Banasiak - Dziewulski, Alancewicz

czerwone kartki: Marcin Staniek (61 minuta, za faul) - Marcin Dziewulski (58 minuta, za drugą żółtą)

sędziował: Marek Karkut z Warszawy

źródło: poloniabytom.com.pl