Silesia Miechowice vs Polonia II Bytom 1-3 (0-1)
sobota, 03 września 2011 23:52

W meczu 5. kolejki ligi okręgowej, Polonia II Bytom wygrała na wyjeździe z Silesią Miechowice 3-1 (1-0). Gole dla zespołu prowadzonego przez Eugeniusza Wyląga strzelali: Luka Tiodorović w 8 minucie, Wojciech Jankowski w 76 minucie oraz Paweł Alancewicz w 90 minucie spotkania. Jak do tej pory, rezerwy bytomskiego zespołu nie zaznały jeszcze goryczy porażki i miejmy nadzieję, że taki stan będzie się utrzymywał jak najdłużej.

Polonia II Bytom: Michal Misiewicz - Daniel Sroka, Tomasz Harmata, Łukasz Bereska, Karol Tomczyk (65' Bogumił Dziliński) - Daniel Pietrycha, Luka Tiodorović (77' Andrzej Niewiedział), Maksym Pokotyluk, Paweł Alancewicz, Mateusz Zaczyński (60' Bartłomiej Bińkowski) - Robert Wojsyk (46' Wojciech Jankowski)

źródło: poloniabytom.com.pl