Polonia Bytom vs Flota Świnoujście 1-2 (1-0)
czwartek, 15 września 2011 08:27

Wczoraj wieczorem, w ramach 9. kolejki piłkarskiej I ligi, Polonia Bytom podejmowała na własnym boisku Flotę Świnoujście. Zespół prowadzony przez Dariusza Fornalaka do przerwy - zgodnie z oczekiwaniami kibiców - prowadził 1-0 po ładnej bramce Krzysztofa Michalaka z 23 minuty, w przerwie rywale dokonali dwóch zmian i to odbiło się na grze. W drugiej odsłonie kompletnie dominowali goście, którzy szybko, za sprawą Tomasza Ostalczyka strzelili dwie bramki, w 57 i 65 minucie spotkania. Mimo ataków gospodarzy pod koniec spotkania - dość chaotycznych i ogromnie nieskutecznych - wynik nie uległ już zmianie.

Polonia Bytom: Juraj Baláž - James Sinclair, Lukáš Killar, Daniel Tanżyna, Adrian Chomiuk - Dariusz Góral (54' Marcin Ściański), Marcin Dziewulski, Łukasz Matusiak, Krzysztof Michalak - Daniel Mąka (60' Robert Wojsyk), Adrian Pietrowski (75' Piotr Kornacki)

Flota Świnoujście: Alan Wesołowski - Rafał Kalinowski, Piotr Kieruzel, Ivan Udarević, Radosław Jasiński - Tomasz Ostalczyk, Marek Niewiada, Daniel Chyła (46' Mateusz Broź), Krzysztof Bodziony (84' Ferdinand Chi Fon), Piotr Tomasik - Christian Nnamani (46' Damian Misan)

żółte kartki: Ściański - Nnamani, Misan, Chi Fon

sędziował: Marek Opaliński z Legnicy