Bogdanka Łęczna vs Polonia Bytom 2-1 (1-1)
sobota, 01 października 2011 17:26

Przed chwilą zakończył się mecz w ramach 12. kolejki piłkarskiej I ligi, w którym to Polonia Bytom przegrała 2-1 (1-1) na wyjeździe z Bogdanką Łęczna. Jedyną bramkę dla zespołu Dariusza Fornalaka strzelił w 32 minucie Jakub Świerczok. Dla gospodarzy trafiali: Łukasz Pielorz w 19 minucie oraz Nildo w 76 minucie meczu. Tym samym próba wydostania się ze strefy spadkowej, zakończona została niepowodzeniem.

Bogdanka Łęczna: Sergiusz Prusak - Dawid Sołdecki, Wallace, Veljko Nikitović, Łukasz Pielorz - Michał Zuber (59' Jacek Kusiak), Radosław Bartoszewicz, Wojciech Łuczak, Tomáš Pešír (90' Mateusz Żukowski), Jhonatan (48' Kamil Oziemczuk) - Nildo

Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin - Adrian Chomiuk, Lukáš Killar, Daniel Tanżyna (49' Adrian Pietrowski), Karol Tomczyk (66' Paweł Alancewicz) - Daniel Mąka, Paweł Gamla, Marcin Dziewulski, rzysztof Michalak (84' Marcin Ściański) - Jean Paulista, Jakub Świerczok

żółte kartki: Nildo, Oziemczuk, Pešír - Killar, Mąka, Dziewulski

sędziował: Tomasz Radkiewicz z Łodzi

źródło: poloniabytom.com.pl