Arka Gdynia - Polonia Bytom 4-0 (3-0)
niedziela, 23 października 2011 12:34

Niezbyt korzystnie zakończyła się wyprawa Polonii Bytom na Pomorze. Podopieczni Dariusza Fornalaka przegrali z Arką Gdynia4-0 (3-0), a wynik mógł być niestety jeszcze wyższy. Bramki dla naszych przyjaciół strzelali: Tomasz Jarzębowski w 4 minucie, Sławomir Mazurkiewicz w 29 minucie, Piotr Kuklis w 37 minucie oraz Damian Krajanowski w 90 minucie meczu. Warto dodać, że kibiców "Królowej Śląska" udało się na mecz ok. 150 osób, nie przywitali oni mile dwóch byłych graczy Polonii: Marcina Juszczyka oraz Marcina Radzewicza, zwłaszcza ten drugi mocno się nasłuchał nieprzyjemnych opinii na swój temat, taki urok nieszanowania kibiców. A Polonia już we wtorek gra mecz pucharowy z Lechem Poznań, w którym można pokusić się o niespodziankę i wygrać!

Arka Gdynia: Marcin Juszczyk - Damian Krajanowski, Sławomir Mazurkiewicz, Krzysztof Łągiewka, Marcin Radzewicz - Jakub Kowalski (86' Bartłomiej Niedziela), Tomasz Jarzębowski (82' Piotr Kasperkiewicz), Petr Benát, Mirko Ivanovski, Piotr Kuklis - Bartosz Flis (72' Mateusz Szwoch)

Polonia Bytom: Juraj Baláž - James Sinclair, Paweł Gamla, Piotr Kulpaka, Adrian Chomiuk (36' Blažej Vaščák) - Dariusz Góral (46' Maksym Pokotyluk), Marcin Dziewulski, Paweł Alancewicz (64' Adrian Pietrowski), Krzysztof Michalak - Jean Paulista. Jakub Świerczok

żółte kartki: Vaščák, Kulpaka, Gamla

sędziował: Mariusz Korzeb z Warszawy