"Powtórka z rozrywki" czyli znów 0-3 z Pogonią Szczecin
niedziela, 06 listopada 2011 21:20

Pierwszy mecz rundy rewanżowej nie wyszedł - łagodnie określając - zawodnikom Polonii Bytom, na własnym boisku doznali porażki z Pogonią Szczecin3-0. Już od samego początku spotkania, wiedzieliśmy kto będzie górą, gdyż już w 2 minucie meczu, Edi Andradina perfekcyjnie wykonał rzut wolny, uderzając w samo okienko bramki bytomian. Na początku drugiej połowy podwyższył Kameruńczyk Donald Djoussé, a wynik ustalił na pół godziny przed ostatnim gwizdkiem sędziego Adam Frączczak. Wydaje się, że jedynym pozytywnym akcentem dzisiejszego meczu była... oprawa przygotowana przez grupę TNT 07'.

Bramki
: Edi Andradina w 2 minucie, Donald Djoussé w 48 minucie, Adam Frączczak w 59 minucie

Polonia Bytom: Juraj Baláž - James Sinclair, Piotr Kulpaka, Lukáš Killar, Adrian Chomiuk - Daniel Mąka (73' Adrian Pietrowski), Paweł Alancewicz, Maksym Pokotyluk (59' Dariusz Góral), Blažej Vaščák - Jean Paulista, Jakub Świerczok (80' Robert Wojsyk)

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Peter Hricko, Błażej Radler, Emil Noll, Przemysław Pietruszka - Adam Frączczak, Mateusz Szałek (81' Robert Mandrysz), Bartosz Ława, Edi Andradina (64' Takafumi Akahoshi), Robert Kolendowicz - Donald Djoussé (74' Vuk Sotirović)

żółte kartki: Mąka, Alancewicz, Kulpaka - Andradina, Szałek, Pietruszka

sędziował: Bartosz Frankowski z Torunia

widzów: 2200 (w tym ok. 100 gości)