Polonia II Bytom - MOSiR Sparta Zabrze 1-1 (1-0)
sobota, 12 listopada 2011 13:56

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu w ramach 15. kolejki piłkarskiej Ligi Okręgowej, czwartej grupy katowickiej, Polonia II Bytom zaledwie zremisowała z MOSiR Sparta Zabrze 1-1 (1-0). Jedyną bramkę dla zespołu Eugeniusza Wyląga strzelił w 3 minucie Robert Wojsyk, goście wyrównali w drugiej odsłonie spotkania. Mecz mógł zakończyć się zdecydowanie innym wynikiem, dwie stuprocentowe sytuacje zmarnował Luka Tiodorović, ponadto sędziowie nie uznali po jednej z bramek dla obydwu drużyn odgwizdując pozycje spalone. Warto dodać, że spotkanie z perspektywy trybun oglądał były gracz bytomian, Hubert Jaromin, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy.

Z pierwszego zespołu, w meczu grali (oprócz Luki i Roberta): Dariusz Góral, Krzysztof Michalak, Łukasz Matusiak, Adrian Pietrowski, Marcin Ściański, Karol Tomczyk i Mateusz Zaczyński. Naszym zdaniem jedynie ten ostatni zasługuje na pochwały, w 1. połówce występował na prawej obronie, a później w efekcie poczynionych zmian, został przesunięty na lewe skrzydło, gdzie popisał się kilkoma udanymi rajdami i celnymi wrzutkami.