Warta Poznań - Polonia Bytom 2-0 (0-0)
środa, 16 listopada 2011 21:54

W zakończonym przed kilkoma minutami zaległym meczu 19. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Wartą Poznań 2-0 (0-0). Gole dla zespołu Jarosława Araszkiewicza strzelali Marcin Klatt w 51 minucie oraz Łukasz Jasiński w 57 minucie meczu.

Warta Poznań: Grzegorz Szamotulski - Paweł Sasin, Łukasz Jasiński, Krzysztof Sobieraj, Rafał Kosznik - Tomasz Magdziarz, Alain Ngamayama, Michał Goliński, Piotr Reiss (87' Tomasz Foszmańczyk), Bartosz Bereszyński (75' Maciej Wichtowski) - Marcin Klatt (73' Krzysztof Gajtkowski)

Polonia Bytom: Juraj Baláž - James Sinclair (66' Krzysztof Michalak), Piotr Kulpaka, Lukáš Killar, Adrian Chomiuk - Blažej Vaščák, Maksym Pokotyluk (69' Dariusz Góral), Paweł Alancewicz, Daniel Mąka - Jakub Świerczok, Jean Paulista (86' Karol Tomczyk)

żółte kartki: Jasiński, Ngamayama - Pokotyluk

sędziował: Jacek Zygmunt z Jarosławia