Polonia Bytom vs Ruch Radzionków 1-2 (1-2)
sobota, 26 listopada 2011 17:18

W zaległym meczu 8. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, piłkarze Polonii Bytom przegrali na własnym boisku z Ruchem Radzionków 1-2 (1-2). Bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył w 28 minucie Daniel Mąka, dla rywali najpierw trafił Mateusz Mak w 31 minucie, a w 45 gola strzelił Piotr Rocki. Było to ostatnie ligowe spotkanie rozegrane w tym roku przez "Królową Śląska", niestety przerwę między rundami zespół przezimuje w strefie spadkowej, do bezpiecznego miejsca brakuje aż 5 punktów, które trzeba będzie nadrobić w rundzie wiosennej.

Polonia Bytom: Seweryn Kiełpin (46' Juraj Baláž) - Adrian Chomiuk, Piotr Kulpaka, Łukasz Matusiak, Krzysztof Michalak - Dariusz Góral (64' Mateusz Zaczyński), Blažej Vaščák, Paweł Alancewicz, Daniel Mąka - Jakub Świerczok, Jean Paulista (81' Maksym Pokotyluk)

Ruch Radzionków: Marcin Suchański - Wojciech Mróz, Bartosz Kopacz, Michał Nalepa, Piotr Łopuch - Mateusz Mak (87' Marcin Trzcionka), Paweł Giel, Adam Giesa, Piotr Rocki, Michał Mak (76' Mateusz Cieluch) - Marcin Krzywicki (64' Piotr Giel)

żółte kartki: Krzywicki, Michał Mak, Rocki

sędziował: Artur Radziszewski z Warszawy