/p>

Lekkie urazy w zespole
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 30 marca 2009 19:08
Przed najbliższym meczem ligowym Polonii Bytom ze swoją imienniczką z Warszawy, który odbędzie się w sobotę o godzinie 19:15, w obozie niebiesko-czerwonych panuje bardzo dobra atmosfera, choć niestety drobne urazy drużyny nie omijają.

Na lekkie kontuzje narzekają obrońca Jakub Dziółka i napastnik Marjan Jugović - obydwaj gracze trenują obecnie indywidualnie. W dzisiejszym popołudniowym treningu udziału nie wzięli natomiast dwaj inni zawodnicy, Jerzy Brzęczek oraz Marcin Radzewicz. Reszta jest zdrowa i ćwiczy pod okiem sztabu szkoleniowego.

Pierwszy trener Polonii, Jurij Szatałow w wielu wywiadach wypowiadał się, że nie lubi zmieniać zwycięskiego składu, dlatego też jedenastka na sobotni mecz jest już prawie cała ustalona. Według naszych informacji, trenerzy zastanawiają się jedynie nad obsadzeniem pozycji w ataku. O jedno miejsce rywalizują ze sobą Grzegorz Podstawek i Michał Zieliński. Temu drugiemu po meczu z Lechią Gdańsk oraz sparingu z Wisłą Kraków jest zdecydowanie bliżej do wyjściowego składu.źródło: własne