Porażka w Bełchatowie
piątek, 01 maja 2009 23:55

Piłkarze Polonii Bytom przegrali w Bełchatowie z miejscowym GKS-em 3-1 (2-1). Gola dla niebiesko-czerwonych strzelił Łukasz Gikiewicz w 9 minucie spotkania. Dla GKS-u gole strzelali Janusz Gol. w 22 minucie oraz Dawid Nowak w 32 i 87 minucie meczu.

Bramki: Janusz Gol w 22 minucie, Dawid Nowak w 32 i 87 minucie - Łukasz Gikiewicz w 9 minucie

GKS Bełchatów: Łukasz Sapela - Grzegorz Fonfara, Edward Cecot (41' Paweł Magdoń), Mate Lacić, Jacek Popek - Tomasz Wróbel, Piotr Kuklis, Janusz Gol, Mateusz Cetnarski, Bartłomiej Chwalibogowski (70' Jakub Tosik) - Dawid Nowak (90' Grzegorz Kuświk).

Polonia Bytom: Michal Peskovic - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukas Killar, Valery Sokolenko - Jacek Trzeciak (67' Adrian Basta), Marek Bazik, Rafał Grzyb, Hubert Jaromin (46' Maciej Bębenek), Piotr Tomasik - Łukasz Gikiewicz (63' Michał Zieliński).

Widzów: 3500 (w tym 460 z Bytomia)

Sędziował: Piotr Siedlecki z Warszawy