Polonia tylko remisuje w Grudziądzu
czwartek, 23 maja 2013 15:03

Tytułowe "tylko" zapewne przed meczem zabrzmiałoby dziwnie, gdyż Polonia Bytom w roli faworyta nie przystępowała do wczorajszego spotkania z Olimpią Grudziądz. Jak jednak pokazali piłkarze na boisku, stać było zespół na wywiezienie kompletu trzech punktów, ostatecznie jednak po ostatnim gwizdku sędziego pana Pawła Dreschela, tablica świetlna pokazywała wynik 2-2 (0-1). Dla zespołu Jacka Trzeciaka gole strzelali: Jacek Broniewicz w 37 minucie z rzutu karnego oraz Michał Płókarz w 81 minucie, ekwilibrystycznym uderzeniem będącym połączeniem nożyc z przewrotką.

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel - Marcin Kokoszka (84' Jan Pawłowski), Michał Łabędzki, Marcin Staniek, Adam Banasiak - Robert Szczot, Marcin Woźniak, Robert Pisarczuk, Marcin Smoliński, Adrian Frańczak - Dariusz Gawęcki

Polonia Bytom: Mateusz Mika - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Paweł Odrzywolski, Damian Jaroń - Kamil Białkowski (55' Michał Płókarz), Adrian Laskowski, Bartosz Nowak, Damian Michalik (80' Daniel Pietrycha), Przemysław Szkatuła - Robert Wojsyk (67;'Dawid Jarka)

żółte kartki: Banasiak - Broniewicz, Białkowski, Pietrycha

sędziował: Paweł Dreschel z Gdańska

widzów: bardzo mało ;)