Polonia wygrywa z Kolejarzem Stróże
niedziela, 02 czerwca 2013 18:45

W meczu 33. kolejki piłkarskiej I ligi, Polonia Bytom zasłużenie wygrała na wyjeździe z Kolejarzem Stróże 3-1 (1-1). Gole dla zespołu Jacka Trzeciaka strzelali wczoraj: Michał Płókarz w 20 minucie, Jacek Broniewicz w 68 minucie z rzutu karnego oraz Dawid Krzemień w 76 minucie spotkania, jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Bocian w 27 minucie. Ponadto w 58 minucie za brutalny faul czerwoną kartką ukarany został Michał Płókarz.

Kolejarz Stróże: Łukasz Lisak - Witold Cichy, Krzysztof Markowski, Cheikh Niane, Dariusz Walęciak - Michał Gryźlak, Grzegorz Arłukowicz, Marcin Stefanik, Łukasz Bocian, Adam Giesa (44' Janusz Wolański) - Krystian Pieczara. Grał także: Szymon Gruca

Polonia Bytom: Mateusz Mika - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Paweł Odrzywolski, Przemysław Szkatuła - Dawid Krzemień, Adrian Laskowski (80' Bartosz Nowak), Bartłomiej Setlak, Damian Michalik (72' Robert Wojsyk), Kamil Białkowski (66' Damian Jaroń) - Michał Płókarz

żółte kartki: Stefanik, Gruca - Broniewicz

czerwona kartka: Michał Płókarz 58' za brutalny faul

sędziował: Marek Karkut z Warszawy

widzów: 250, w tym 60 gości

źródło: własne/ekstraklasa.net