Polonia nieznacznie przegrywa w sparingu
środa, 03 lipca 2013 08:54

W rozegranym wczoraj o godzinie 17:00 w Ptakowicach meczu sparingowym Polonia Bytom minimalnie przegrała z ekstraklasowym Ruchem Chorzów 0-1 (0-0). Jedyną bramkę dla rywali strzelił w 79 minucie Jakub Smektała. Trener bytomian Jacek Trzeciak ponownie testował grupę kilku zawodników, dla części był to z całą pewnością ostatni sprawdzian umiejętności w Polonii.

Ruch Chorzów: (I połowa) Krzysztof Kamiński - Artur Gieraga, Bartosz Brodziński, Marek Szyndrowski, Robert Chwastek - Marek Zieńczuk, Marcin Malinowski, Bartłomiej Babiarz, Maciej Jankowski, Łukasz Janoszka - Pavel Šultes. (II połowa) Mateusz Abramowicz - Michał Helik, Aleksander Komor, Piotr Stawarczyk, Martin Konczkowski - Jakub Smektała, Maciej Urbańczyk, Łukasz Tymiński, Filip Starzyński, Kamil Włodyka - Grzegorz Kuświk

Polonia Bytom: (I połowa) Mirosław Kuczera (testowany) - Janik (testowany), Jacek Broniewicz, Adrian Laskowski, Mateusz Śliwa (testowany) - Patryk Cepek (testowany), Bartosz Nowak, Bartłomiej Setlak, Przemysław Szkatuła - Damian Michalik, Robert Trznadel. (II połowa) Jakub Sypniewski (testowany) - Ariel Dzionsko (testowany), Paweł Odrzywolski, Kamil Banaś, Mariusz Korzeniowski (testowany) - Radek (testowany), Bartłomiej Setlak (65' Mariusz Sacha), Dawid Mróz (testowany), Mateusz Grzesik (testowany) - Dawid Krzemień, Kamil Białkowski

sędziował: Sebastian Jarzębak z Bytomia