Sparingowa porażka z Zagłębiem Sosnowiec
środa, 10 lipca 2013 10:58

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu sparingowym rozegranym w Ptakowicach, Polonia Bytom nieznacznie przegrała z ligowym rywalem, Zagłębiem Sosnowiec 1-2 (0-1). Jedyna bramka dla zespołu prowadzonego przez Jacka Trzeciaka padła w 70 minucie, a jej autorem był... Adrian Marek, obrońca Zagłębia (po ładnej wrzutce Kamila Walesy). Gole dla naszych przeciwników strzelali: Tomasz Szatan w 35 minucie oraz Przemysław Knapik w 76 minucie meczu. W zespole prowadzonym przez Mirosława Kmiecia na boisku widzieliśmy m.in. znanego z gry w Polonii, Łukasza Matusiaka.

Polonia Bytom: Mateusz Mika (65' Jakub Sypniewski) - Robert Trznadel (60' Marcin Kowalski), Jacek Broniewicz (72' Norbert Radkiewicz), Paweł Odrzywolski (46' Adrian Laskowski), Marcin Kowalski (28' Kamil Banaś) - Mariusz Sacha (58' Kamil Walesa), Bartosz Nowak (64' Daniel Pietrycha), Damian Michalik (58' Dawid Krzemień), Bartłomiej Setlak (46' Kamil Zalewski), Kamil Białkowski (68' Dawid Mróz) - Oleksandr Bondarenko (64' Robert Wojsyk).