KS Polkowice - Polonia Bytom 0-2 (0-0)
niedziela, 04 sierpnia 2013 11:35

Polonia Bytom wygrała w meczu wyjazdowym z KS Polkowice 2-0 (0-0). Bramki dla zespołu prowadzonego przez Jacka Trzeciaka strzelali Bartłomiej Setlak w 59 minucie oraz Bartosz Nowak w 65 minucie spotkania. Wielkie brawa dla drużyny za zwycięstwo! I jednocześnie jeszcze większa nagana za zachowanie po meczu! Klaskać z połowy boiska to sobie kurwa możecie będąc zawodnikami Termaliki Nieciecza czy innej Puszczy Niepołomice, gdzie kibiców trzeba szukać z lupą. Tylko najpierw musicie grać na odpowiednim poziomie, bo parówek do 1 ligi nie biorą. To jest POLONIA BYTOM i tutaj kibiców, zwłaszcza tych wyjazdowych, którzy jeżdżą po całej Polsce (i nie tylko, bo nawet na towarzyskim turnieju w Niemczech byliśmy), się szanuje! Człowiek cały tydzień zapierdala w robocie, co 2 tygodnie jeździ za drużyną, a wy podziękować nie potraficie? "Szanuj kibica swego, bo możesz nie mieć żadnego".

KS Polkowice: Damian Primel - Adrian Żmija, Mateusz Bartków, Dawid Wacławczyk, Paweł Zieliński - Damian Ałdaś, Patryk Bryła (46' Maciej Bancewicz), Ariel Famulski (84' Krzysztof Drzazga), Sebastian Kamiński (77' Szymon Sołtyński) - Paweł Garyga, Konrad Kaczmarek

Polonia Bytom: Mateusz Mika - Robert Trznadel, Paweł Odrzywolski, Jacek Broniewicz, Marcin Kowalski (81' Wojciech Mróz) - Bartosz Sacha (74' Kamil Białkowski), Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski, Bartosz Nowak, Dawid Krzemień (89' Kamil Walesa) - Damian Michalik (86' Robert Wojsyk)

żółte kartki: Mika, Setlak

widzów: ok. 400 (w tym 134 fanatyków PB)