Tylko remis z MKS-em Kluczbork
piątek, 16 sierpnia 2013 20:03

W meczu inaugurującym czwartą kolejkę piłkarskiej II ligi, grupa zachodnia, Polonia Bytom zaledwie zremisowała na własnym boisku przy ul. Olimpijskiej z MKS-em Kluczbork 1-1 (0-1). Dla gości gola w 17 minucie strzelił Rafał Niziołek, wyrównał i zarazem ustalił wynik spotkania Jacek Broniewicz w 65 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Mateusz Mika (40' Jakub Sypniewski) - Robert Trznadel, Jacek Broniewicz, Paweł Odrzywolski, Wojciech Mróz (57' Marcin Kowalski) - Mariusz Sacha, Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski, Bartosz Nowak (90' Kamil Walesa), Dawid Krzemień (46' Kamil Białkowski) - Dawid Jarka

MKS Kluczbork: Amadeusz Skrzyniarz - Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Paweł Gierak, Mateusz Skrobol - Wojciech Hober, Mateusz Arian, Bartłomiej Rewucki, Krzysztof Wolkiewicz (88' Wojciech Bzdęga), Rafał Niziołek - Michał Kojder (90' Przemysław Kwaśniewski)

żółte kartki: Nowak, Odrzywolski, Trznadel - Arian, Ganowicz, Niziołek, Rewucki

sędzia: Mateusz Złotnicki z Lublina

widzów: ok. 1400